درباره ما برق مارکت

سایت بزرگ و قدرتمند برق مارکت به تازگی وارد دنیای اینترنت شده است و به تمامی کاربران و شرکت ها این امکان را می دهد تا بتوانند به راحتی محصولات مورد نظر خود را خریداری و یا به فروش رسانند. در واقع ساخت سایت برق مارکت به این منظور در اینترنت بنا نهاده شده است که اکثر بالغ بر 99 درصد افراد دارای وسایل الکترونیکی مخابراتی هستند و دسترسی آنها به اینترنت به مراتب بیشتر از دسترسی آنها به فروشگاه های فیزیکی شده است. وجود دستگاه هایی نظیر گوشی موبایل هوشمند، لپ تاپ، نوت بوک، تبلت و ... متداول ترین دستگاه های موجود در دنیا هستند که دسترسی ما را به اینترنت سهل کرده اند و همچنین قیمت بسیار پایین اینترنت باعث شده است که اکثر افراد بیشتر وقت خود را در طول شبانه روز در اینترنت و دیدن سایت ها سپری کنند. از این رو برق مارکت نیز با توجه به این موضوع مهم تصمیم گرفته است تا یک سایت بسیار بزرگ با امکانات روز و زیبا را برای خرید و فروش مستقیم اقلام برقی و الکترونیکی در صنعت بزرگ برق راه اندازی کند تا همگی افراد بتوانند به طور مستقیم خرید خود را انجام دهند. طراحی یک سایت معتبر و بهینه دو مزیت بسیار بزرگ خواهد داشت اول اینکه وجود شخص ثالث به عنوان دلال را حذف کرده و همچنین باعث صرفه جویی در وقت و هزینه های اضافی می شود. همچنین در برق مارکت می توانید به راحتی تبلیغات خود را داشته باشید. زیرا اینترنت مکانی هست که به هیچ وجه فیلتر نمی شود و مانند برخی از برنامه های اجتماعی نیست که پس از مدتی دچار اختلال و یا فیلترینگ شود. برای انجام تبلیغات خود می توانید به راحتی وارد سایت ما شده و اطلاعات و داده های کامل محصول مورد نظر خود را بارگذاری نمایید. در سایت برق مارکت به شما پنل جداگانه برای تبلیغ و فروش محصولات داده خواهد شد و می توانید آدرس و شماره تماس خود را به راحتی در آن درج نمایید.

 

خدمات و امکانات برق مارکت

برق مارکت یک سایت در زمینه خرید و فروش اقلام الکترونیکی و مرتبط با صنعت برق می باشد و قرار است خود را به صدر برترین سایت های فروشگاهی برساند. در واقع وجود یک سایت با یک موضوع مشخص در یک رشته و زمینه باعث افزایش مخاطبان و کاربران شده و لیست جستجو را برای خرید کالا افزایش می دهد. صنعت برق نیز جز بزرگترین صنعت در دنیا بوده که اقلام و محصولات آن بسیار زیاد است و افراد زیادی نیز از آن استفاده می کنند. همچنین کسانی که قصد دارند برای اولین بار کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کنند قطعا باید هزینه بسیار زیادی را برای تبلیغات، طراحی و بهینه سازی سایت خود قرار دهند که علاوه بر صرف هزینه های هنگفت، زمان بسیار زیادی نیز از آنها خواهد گرفت. از این رو برق مارکت این امکان را به شما می دهد تا بتوانید از سایت آن استفاده کرده و تمامی هر آنچه را که در سر دارید را به راحتی و با صرف هزینه بسیار کم عملی کنید.

از دیگر خدمات و امکانات موجود در برق مارکت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

علاوه بر موارد بالا، برای افزایش بازدید کاربران از سایت و همچنین باز شدن دید آنها نسبت به محصولات برقی فروشگاه برق مارکت وبلاگی را برای توضیح تولیدکنندگان محصولات برقی ایجاد کرده است تا کاربران بتوانند با نحوه تولید محصول آشنا شوند و دید بهتری نسبت به خرید محصولات دیگر فروشگاه ها در برق مارکت داشته باشند. همچنین دارای بانک اطلاعاتی بسیار وسیعی در زمینه برق بوده و نیاز تمامی افراد را برای کسب اطلاعات در زمینه فروش محصولات برقی و الکترونیکی برآورده خواهد کرد. به همین منظور وجود سایتی قدرتمند برای فروش محصولات برقی برای کشور یک نیاز اساسی می باشد و برق مارکت توانسته است این رسالت خود را به حد کمال برساند و برای افرادی که قصد دارند تازه وارد کسب و کار برقی شوند این امکانات را با هزینه کم ایجاد کند. همه شرکت ها و فروشندگان می توانند یک فروشگاه مجازی برای خود در سایت برق مارکت داشته باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه ساخت فروشگاه در سایت ما می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

تماس با ما برق مارکت

 

تلفن : 3- 30 52 61 77 021

همراه : 09127632842 ,09123244003

آدرس : تهران – خیابان انقلاب – خیابان بهار جنوبی – طبقه نهم– واحد 729

 


 

اشتراک گذاری پست: