گروه صنعتی رادمان صنعت ایرانیان


مدیریت: شهریاری

گروه صنعتی رادمان صنعت ایرانیان

 

گروه صنعتی رادمان بعنوان یک شرکت دانش بنیان برق و روشنایی فعالیت خود را در سال 1389 آغاز نموده است رادمان صنعت پویا سازمانی پویا و پیشرو است که این پویایی را  نشات گرفته از نیروهای جوان و مستعد خویش می داند و با توجه به افق دید و نقشه راه ترسیمی بر این باور است که جز با بهره مندی از تفکرات خلاق و ایده های نو که ازمنابع انسانی کارآمد و متعهد سرچشمه می گیرد نخواهد توانست اهداف تعیین شده را محقق سازد .

ازجمله محصولات تولیدی گروه صنعتی رادمان می توان به انواع لامپ ال ای دی،لامپ کم مصرف ،پنل های سقفی با گارانتی معتبر اشاره نمود .

 

لامپ کم مصرف

با توجه به هزینه های بالای انرژی برق و هدفمندی مصرف انرژی یکی از لامپهای جایگزین لامپ رشته ای لامپهای کم مصرف می باشند ابتدایی ترین شکل لامپ کم مصرف لامپهایی با شکل تیوپهای منحنی شکل یا پیچیده است و در همان فضای لامپ رشته ای قابل استفاده می باشد لامپ های کم مصرف CFL در مقایسه با لامپهای رشته ای به مقدار یک پنجم تا یک سوم مصرف انرژی دارند و طول عمر بین هشت تا پانزده برابر لامپ های رشته ای دارند لامپ کم مصرف قیمت بالاتر ی نسبت به لامپ رشته ای دارند اما در مصرف برق و طول عمر لامپ قیمت بالای این لامپ ها جبران شده است .

دو نوع لامپ کم مصرف داریم:1- لامپ کم مصرف یک پارچه و 2 لامپ کم مصرف مجزا،در لامپ کم مصرف یکپارچه تیوپ و بالاست در یک واحد هستند و بالاست این لامپ ها بصورت جداگانه روی چراغ نصب می گردد و هنگام آسیب فقط با تعویض لامپ مجددا می تواند مورد استفاده قرار گیرند .این نوع لامپ ها دارای دو نوع تیوپ هستند .لامپ کم مصرف با ورودی DC برا یبکارگیری در وسایل نقلیه و همچنین در محیط های باز با انرژی خورشید نوردهی می شوند می توانند بسیار مناسب باشند .

لامپ کم مصرف دارای شکلهای استاندارد یک دور با مارپیچ دوبل دودور ،سه دور ، چهار دور ،مدور و پروانه ای هستند .

لامپ حبابی سرپیچ معمولی

لامپ چیست؟

لامپ یک منبع روشنایی می باشد که شامل یک منبع و قطعات و تجهیزات مکانیکی و الکتریکی می باشد .

لامپ بر اساس نوع منبع نوری میزان روشنایی نوع کاربرد و تجهیزات و قطعات الکتریکی و مکانیکی که آن را تشکیل داده است به انواع مختلفی تقسیم می شوند .

از ابتدایی ترین انواع لامپ ، لامپ حبابی می باشد با توجه به افزایش هزینه های مصرف انرژی برق امروزه استفاده از لامپ های کم مصرف و لامپ هایی با نور بیشتر و توان مصرفی کمتر هستند متداول تر می باشد از جمله لامپ های کم مصرف می توان به انواع لامپ COB (سی او بی) لامپ SMD  (اس ام دی ) لامپ هالوژن ،لامپ  FPL ،لامپ اشکی ،لامپ فلورسنت ،لامپ ال ای دی ،لامپ کم مصرف ،لامپ شمعی اشاره نمود که هر کدام بنا به قطعات و تکنو لوژی مورد استفاده در ساخت آن برای مصارف گوناگون در نظر گرفته می شود .

 

پنل سقفی گرد

پنل سقفی یکی دیگر از گزینه های مناسب برای نورپردازی و تزئین پنل های سقفی توکار و پنل های سقفی روکار میباشند که این پنل ها جایگزین مناسبی برای چراغ ها و لامپ ها و لوستر های پر مصرف بازار میباشد.

پنل های سقفی در انواع پنل سقفی LED و پنل سقفی SMD با توان ها و قطر ها و اندازه های مختلف در بازار موجود میباشند.

 جهت استفاده از پنل های سقفی روکار نیازی به قطر و اندازه نمیباشد ولی هنگام استفاده و خرید پنل های سقفی توکار حتما باید به قطر بیرونی و یا اندازه و ابعاد بیرونی و درونی پنل ها دقت شود. با استفاده از پنل های سقفی دیگر نیازی به استفاده از لوستر های پرمصرف و جاگیر نیست.

پنل های سقفی را میتوان در انواع آفتابی ، مهتابی و یخی تهیه نمود.

لامپ هالوژن

لامپ های هالوژن  LED و لامپ های هالوژن  Smd جایگزین مناسبی برای انواع لامپهای تنگستن هالوژنی و انواع دیگر لامپ ها می باشند لامپ های هالوژنی SMD  و هالوژنی  LED و هالوژنی COB  دارای سه نوع پایه سوزنی GU ) ( , ALUD  G14 و  GU 10  از استاری می باشند که بسته به نوع کاربرد و پایه در نظر گرفته شده نوع لامپ انتخاب می گردد.

 

 

لامپ ال ای دی

لامپ های هالوژن  LED و لامپ های هالوژن  Smd جایگزین مناسبی برای انواع لامپهای تنگستن هالوژنی و انواع دیگر لامپ ها می باشند لامپ های هالوژنی SMD  و هالوژنی  LED و هالوژنی COB  دارای سه نوع پایه سوزنی GU ) ( , ALUD  G14 و  GU 10  از استاری می باشند که بسته به نوع کاربرد و پایه در نظر گرفته شده نوع لامپ انتخاب می گردد.