کالای برق امیر محمد


مدیریت: آقای ارم

کالای برق امیر محمد

نماینده محصولات هانیانگ کره

شرکت هانیانگ اولین و قویترین تولیدکننده محصولات کنترل اتوماتیک و اندازه گیری های صنعتی از قبیل کنترل دما ، تجهیزات اندازه گیری  ، تایمر  ، کانتر ، سنسورهای نوری خازنی و پراکسی ، میکرو سوئیچ ، اینکودر ، شاسی در کره جنوبی میباشد.این شرکت یکی از بزرگترین تولیدکنندگان ملزومات لازم برای پشتیبانی در زمینه اتوماسیون صنعتی است.

تمامی قطعات تولید شده شرکت هانیانگ در برگرفته از قطعات صنعتی و با بالاترین تکنولوژی در کشور کره تولید می شود.

کالای برق امیر محمد یکی از برترین نمایندگان فروش محصولات شرکت هانیانگ میباشد که در سالهای اخیر با تلاش و استفاده از متخصصین کارآمد توانسته سهم بسزایی در بازار اتوماسیون و مکانیکال محصولات هانیانگ داشته باشد .

میکرو سوئیچ هانیانک

میکروسوئیچ یک نوع کلید است میکروسوئیچ با فشار فیزیکی خیلی کوچک تحریک می شود استفاده از میکروسوئیچ ها به علت هزینه پائین آنها و عمر مفید بالای آنها، بسیار رایج می باشد کاربرد میکروسوئیچ بسیار گسترده و مختلف است از کاربردهای رایج میکروسوئیچ می توان به اینتر لاک درهای دستگاه مایکرو دویوود کلیدهای تشخیص طبقه و ایمنی در آسانسورها ، دستگاههای سکه ای اشاره کرد.

یکی از قطعاتی پرکاربرد که در بسیاری از پروژه ها مورد استفاده قرار می گیرند میکروسوئیچ می باشد میکروسوئیچ ها معمولا دارای سه عدد پایه می باشند که یکی از آنها معمولا با com مشخص می شود که پایه ورودی آن می باشد یکی دیگر از پایه ها که با علامت NC و پایه دیگر میکروسوئیچ با علامت NC مشخص می گردد.

درحالت عادی و پیش از فشردن شاسی میکروسوئیچ ،پایه COM  به پایه NC متصل و از پایه NO  جدا می شوند .

میکروسوئیچ ها با توجه به ولتاژ و جریان که می توانند از خود عبور دهند تقسیم می شوند .

شستی هانیانگ

شستی اعلام حریق وظیفه فعال کردن سیستم را بعد از ضربه زدن به آن توسط فرد یا افرادی که حریق را مشاهده کرده اند را دارند.

از شستی های اعلام حریق برای به صدا درآمدن آژیر ها در مواقع اضطراری بکار میرود و استفاده میشود.

در سیستم اعلام حریق زنگ آن به صورت استاندارد قرمز و دارای شیشه میباشد. با ضربه زدن به شیشه و شکسته شدن آن تمام آژیرها به صدا در می آید.

در نسل جدید این شستی ها از شیشه نشکن استفاده میشود و قابلیت reset شدن دارند و دارای چراغ های نشانگر LED نیز میباشند. با توجه به تنوع مدل دارای آژیر نیز میباشند.

شستی های اعلام حریق در دو نوع شیشه ای و فشاری موجود میباشند.

در نوع شیشه ای آن شستی تحت فشار قرار دارد و با شکسته شدن شیشه آزاد و سپس کنتاکت آن بسته میشود. در شستی های اعلام حریق شیشه ای باید با فشار شیشه شکسته و شستی فعال شود.

در شستی های اعلام حریق فشاری باید شستی را فشار داد تا کنتاکت آن بسته شود.

 

چراغ آلارم هانیانگ

سیستم آلارم زمانی که بهره بردار هنگام کار و مانور دچار خطا گردد آن را از نحوه کار و عملکردش مطلع کرده و کمک می کند تا سریع تر خطا و عیب مشخص و قسمت معیوب در صورت نیاز جدا شده و اقدامات لازم انجام گیرد .

خطا یا فالت با آلارم شروع و همزمان سیگنال چشمک زن مربوطه در پانل آلارم ظاهر می گردد .

چراغ سیگنال هانیانگ

چراغ سیگنال ال ای دی LED،لامپ های نشانگر (راهنما) LEDهستند که با وجود جریان در تابلو برق ، یا روشن بودن موتوری را نشان می دهد .

چراغ سیگنال در هر سیستم برقی با نماد ( روشن /خاموش) جهت اطلاع رسانی به کاربر از روشن یا خاموش بودن سیستم مورد استفاده قرار می گیرد.

چراغ سیگنال های LED ال ای دی قطر 22 میلیمتر عمدتا در تابلو برق ها مورد استفاده قرار می گیرد تا روشن بودن کل مدار یا بخشی از مدار را نشان می دهد .

رنگ چراغ سیگنال،لامپ های الای دی در پنج رنگ قرمز ،زرد،سبز ،آبی و سفید موجود می باشد .

ولتاژ عملکرد چراغ سیگنال در شش ولتاژ مختلف از بازه 24 وات الی 220 ولت قابل استفاده در جریان برق مستقیم DCو متناوب ACبدنه چراغ سیگنال ها از ماده اشتغال –مقاوم و اشتغال –خاموش شونده پلی بوتیلن ترفتالات(PBT)تقویت شده ساخته شده است پیچ های سیم گیر دارای آبکاری روی ،رنگ در پوش و پیچ های سیم گیر همرنگ لامپ ال ای دی هستند تا در حالت بازبودن درب تابلو امکان شناخت هر چراغ برا ی تکنسین تابلو میصر می باشد .

کلید فرمان و سلکتوری هانیانگ

کلید فرمان

کلید فرمان برای کنترل تجیزات و پروسه ها در تاسیسات الکتریکی استفاده می شود و در مدارهای فرمان کارها به صورت دستی ،نیمه خودکار و یا خودکار انجام می شود .

 

کنترلر دما هانیانگ

کنترلر دما برای کنترل و اندازه گیری دما یا رطوبت محیط با استفاده از ورودی ها و خروجی ها به کاربرده می شود کنترلر دما با استفاده از پالسی که توسط سنسورهای حرارتی یا پالس های آنالوگ دریافت می کند می تواند دما را نشان دهد و اندازه گیری کند و از طریق کنترلر می توان دمای محیط  را به دمای دلخواه تنظیم کنیم.با توجه به تاثیر کنترل دما در صنعت اتوماسیون ،شرکت آتونیکس طیف گسترده ای از این محصول را تولید کرده است.

ثبات دما هانیانگ