عضویت

 

ثبت نام در بانک اطلاعاتی :

کلیه دست اندرکاران صنعت برق اعم از شرکت،فروشگاه و تولید کنندگان و وارد کنندگان اشخاص حقیقی و حقوقی می توانند با پر کردن فرم عضویت و اطلاعات اولیه اطلاعات فروشگاه و یا کالا و محصول خود را در بخش بانک اطلاعاتی ثبت نمایند.

 

چه اطلاعاتی را می توانید در بخش بانک اطلاعاتی نمایش دهید :

پس از ثبت نام در بخش بانک اطلاعاتی و پرکردن فرم عضویت و ارسال برای برق مارکت درخواست شما توسط کارشناسان برق مارکت تائید و یک پنل اختصاصی به شما ارائه می شود .

شما می توانید از پنل اختصاصی اطلاعات ذیل را به نمایش بگذارید :

  1. نام و مشخصات کامل شرکت یا فروشگاه
  2. لوگوی اختصاصی شرکت یا فروشگاه شما
  3. نمونه محصولات (6 عکس) یا مجموعه ای از محصولات که هر کدام دارای یک صفحه اختصاصی توضیحات کامل راجع به برند و یا محصول خاصی می باشند که قابلیت SEARCH, SEO را دارند.
  4. بخش درباره ما که شامل توضیحات کاملی از سابقه فعالیت،اهداف و یا توضیحات راجع به فعالیت صورت پذیرفته توسط شما می باشد .
  5. بخش تماس با ما که مراجعه کنندگان پس از بررسی اطلاعات ثبت شده در صورتیکه درخواست ارتباط مستقیم با شما را داشته باشند یا درخواست استعلام قیمت و یا کالای خاصی را از مجموعه شما داشته باشند پس از تکمیل فرم درخواست مورد نظر را برای شما ارسال می کنند و شما در ارتباط مستقیم با مشتری قرار می گیرید.
  6. در بخش انتهایی آدرس کامل سایت خود را ارائه می دهید و امکان ارتباط مستقیم از طریق بانک اطلاعاتی با سایت شم امکان پذیر می باشد .
  7. ثبت شبکه های اجتماعی و ارتباطی کامل همراه با آدرس دقیق و ارتباط مستقیم و امکان لینک مراجعه کنندگان به شبکه های اجتماعی
  8. آدرس و شماره کامل شما و تلفنهای قابل دسترس
  9. امکان دسترسی کاربران از روی پنل جهت تماس مستقیم ،ارسال پیام و فرم درخواست کالا توسط تلفن همراه با سیستم های  android  یا ios


شما می توانید از طریق پنل و کد کاربری هر گاه مدنظر داشتید اطلاعات بانک اطلاعاتی خود را بروز نمائید ومدیریت کامل آن با شماست .

برای مشاهده نمونه بانک های اطلاعاتی به بخش بانک اطلاعاتی مراجعه نمائید .

مشاهده بانک اطلاعاتی

ثبت بانک اطلاعاتی

 

 

 

اشتراک گذاری پست: