ارسال رایگان

 

 

برگه تحویل کالا فهرستی از کالاهای دریافت شده و به معنای دریافت و پذیرش کالاست که می بایست توسط مشتری امضا شود و بدین منظور شما تمامی شرایط و ضوابط تحویل کالا را تائید می نمائید.

 

 

متاسفانه امکان انتخاب نوع ارسال وود ندارد ارسال کالاها در تهران اولین روز کاری پس از سفارش و ارسال کالا به شهرستانها اولین روز کاری پس از سفارش در ضمن روزکاری از ساعت 9 لغایت 14 محاسبه می شود و کالاهای بعد از این ساعت سفارش داده می شود بخشی از سفارش های ورودی روز بعد می باشد .

 

تحویل کالا و اهمیت آن:

 

درصورت تغییر آدرس می بایست آدرس جدید از طریق ایمیل برای همکاران در واحد ارسال فرستاده شود و ایمیل تائید آدرس جدید دریافت گردد.

 

امکان انتخاب نوع ارسال :

 

ارسال رایگان برای خریدهای بالای 300 هزار تومان تهران و خریدهای بالای 000/500/1 تومان شهرستان در غیر اینصورت هزینه ارسال دریافت خواهد گردید و بصورت جداگانه به مشتری جهت پرداخت اعلام می گردد.

 

آیا امکان نغییر آدرس وجود دارد؟

 

زمان ارسال بستگی  به نوع کالای انتخاب شده دارد در مورد مشتریان تهران پس از تامین کالا از طریق پیک برق مارکت 1 تا 3 روز کاری خواهد بود در مورد مشتریان شهرستان از طریق پست جمهوری اسلامی ایران تیپاکس ،پیشتاز و چاپار ارسال خواهد شد که در پرداخت نقدی پیشتاز و چاپار ارسال خواهد شد که در پرداخت نقدی پیشتاز و چاپار در پرداخت آنلاین انتخاب خواهد شد .

 

هزینه ارسال:

 

در صورت انصراف از خرید یا تائید نشدن ایراد یا مغایرت توسط کارشناسان برق مارکت هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا بعهده مشتری خواهد بود .

 

زمان ارسال سفارش:

 

 

اگر کالا سالم و دقیقا مطابق سفارش باشد به هیچ عنوان پس گرفته نمی شود .

 

در صورتیکه خرابی ناشی از استفاده نادرست باشد برق مارکت هیچگونه مسئولیتی در قبال تعویض و پرداخت هزینه ها بر عهده ندارد . کالاها می بایست فقط از فروشگاه و بخش پنل اختصاصی برق مارکت خریداری شده باشد در صورت خرید از هر یک از فروشگاهها بصورت غیر مستقیم برق مارکت ضامن هیچیک از موارد و شرایط بازگشت نمی باشد .

 

در صورتیکه که خرابی کالا ذاتی باشد کالای سالم جایگزین و برای مشتری ارسال شود و در صورت ناموجود بودن همان کالا مبلغ کالا ظرف 72 ساعت برای مشتری  عودت شود .

در صورت وجود مغایرت در سفارش لطفا از باز کردن بسته خودداری کنید و حداکثر تا 24 ساعت به تیم خدمات مشتریان برق مارکت اطلاع دهید تا مشکل در سیستم ثبت و هماهنگی های لازم جهت فرستادن کالا به برق مارکت صورت گیرد.

 

در صورتیکه کالای خریداری شده ایراد فنی داشته باشد می بایست ظرف مدت 10 روز از تاریخ تحویل به بخش خدمات مشتریان برق مارکت اطلاع داده شود و در صورت تائید کارشناس فنی کالا عودت داده شود .کالای عودت داده شده باید دارای شرایط ذیل باشد .

 

لطفا جهت جلوگیری از بروز هرگونه سوءتفاهم احتمالی هنگام تحویل کالا حتما موارد ذیل را رعایت فرمائید:

 

هنگام تحویل کالا قبل از بازکردن کالا اطلاعات درج شده روی بسته را با دقت مطالعه فرمائید تا بسته ارسالی با سفارش شما مطابقت داشته باشد .

 

شرایط بازگشت کالا

 

فرم بازگشت کالا(فرم بصورت pdf می بایست پر شود و برای برق مارکت ارسال شود)

 

مشتریان تهران جهت هماهنگی زمان بازگشت با بخش خدمات مشتریان شرکت تماس حاصل فرمائید.

 

خواهشمندم مشتریان تهرانی کالا را از طریق پیک و مشتریان شهرستانی کالا را از طریق پست و بصورت پس کرایه ارسال نمایند لطفا تا زمان رسیدن کالا به دست ما و تماس کارشناسان با شما کد رهگیری مرسوله را نزد خود نگه دارید .

 

جهت بازگشت کالا می بایست توجه داشته باشید که حتما فرم مربوط به مشخصات خود را بصورت کامل پر نمائید در غیر این صورت هیچگونه تعهدی در رسیدگی فرم های ناقص برای برق مارکت وجود ندارد . هدف برق مارکت رضایت کامل مشتریان می باشد به این منظور امکان بازگشت کالا در صورت داشتن شرایط بازگشت بمدت 10 روز زمان تحویل کالا می باشد

اشتراک گذاری پست: