تکنوتل


مدیریت: آقای طاهرنژاد

تکنوتل

شرکت تکنوتل بعنوان شرکتی پیشرو در زمینه تولید انواع کالاهای نور و روشنایی و تولید تلفن های رومیزی و بیسیم اقدام به راه اندازی خط تولید و پشتیبانی محصولات دیگر از جمله محصولات دیجیتال،دوربین مداربسته دی وی آر ، باتری و درب بازکن تصویری نموده است .

تکنوتل یکی از شرکتهای موفق در زمینه صنایع الکترونیک الگویی موفق در بخش خصوصی به شمار می آید .

شرکت تکنوتل با توسعه شبکه خدمات پس از فروش گسترده با بیش از 140 مرکز خدمات پس از فروش در سراسر کشور آماده پاسخگویی به مشتریان می باشد .

 

لامپ هالوژنی سوزنی 4w تکنوتل

لامپ های هالوژن  LED و لامپ های هالوژن  Smd جایگزین مناسبی برای انواع لامپهای تنگستن هالوژنی و انواع دیگر لامپ ها می باشند لامپ های هالوژنی SMD  و هالوژنی  LED و هالوژنی COB  دارای سه نوع پایه سوزنی GU ) ( , ALUD  G14 و  GU 10  از استاری می باشند که بسته به نوع کاربرد و پایه در نظر گرفته شده نوع لامپ انتخاب می گردد.

 

چراغ های ریلی COB LED

چراغ های ریلی از جمله محصولات روشنایی هستند که علاوه بر کارکرد روشنایی دارای عملکرد تزئینی و دکوری هم میباشند. از چراغ های ریلی میتوان جهت نورپردازی نمای ساختمان فضای اتاق و در پروژه های دکوراسیون استفاده نمود.

چراغ های ریلی بر روی یک ریل که معمولا بر روی سقف نصب میشود تکان میخورند و علاوه بر قابلیت تنظیم زاویه تابش مناسب برای سقف های دکوراتیو نیز میباشند.

چراغ های ریلی یکی از انواع چراغ های تزئینی میباشند که برای دکوراسیون منازل و نمای ساختمان فروشگاه ها و تغییر فضا و زیبائی بخشیدن به فضا بکار میرود.

چراغ های ریلی در انواع چراغ های ریلی COB و چراغ های ریلی SMD و چراغ های ریلی LED و چراغ های ریلی فلامینتی در بازار موجود میباشند. اگر میخواهید محیطی خاص با نورپردازی خاص داشته باید میتوانید از چراغ های ریلی استفاده نمائید.

 

 

ریسه ال ای دی 50 متری مدل 5730-100 تکنوتل

یکی از تجهیزات نورپردازی که خیلی مورد توجه قرار گرفته است و علاوه بر مصرف پائین دارای زیبایی و نورپردازی عالی می باشد ریسه شلنگی می باشد .

ریسه شلنگی در انواع  ریسه شلنگی LED و ریسه شلنگیSMD در بازار موجود می باشد از ریسه های شلنگی در نورپردازی مخفی استفاده می شود .

ریسه شلنگی در بازار در بسته های 100و 50 متری موجود می باشد و امکان مصرف این ریسه ها در برش های یک متری نیز وجود دارد در واقع نور مخفی به منبع تولید نوری گفته می شود که بصورت مستقیم دیده نمی شود و فقط نوری که ایجاد می کند به چشم ما می رسد .

ریسه شلنگی اس ام دی که این روزها بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند .دارای نوری شفاف با مصرف بسیا رکم در انواع رنگ ها می باشند نوع دیگری از ریسه شلنگی ،ریسه ال ای دی  LED خطی می باشد که نسبت به ریسه شلنگی  اس ام دی SMD دارای شفافیت نوری کمتری می باشند و نور آنها از سایز مدلها بسیار کمتر می باشد .

انواع ریسه شلنگی به ریسه های (اس ام دی )SMD و ریسه شلنگی(ال ای دی)LED و ریسه شلنگی LED (ال ای دی )سوزنی می توان اشاره نمود.

 

چراغ فکی توکار COB مدل 30W تکنوتل

پروژکتورهای   LED در دو تکنولوژی SMD و COB تولید شده اند.

پروژکتور های LED SMD با توان های 50 و 100 و پروژکتور های LED COB با توان های بین 10 تا 100 وات عرضه شده اند.

این پروژکتور ها در دو رنگ  آفتابی و مهتابی بوده و شما را قادر می سازد تا در نورپردازی بنای موردنظرتان آزادی عمل داشته باشید.

این محصول دارای توزیع نور  بالا و طول عمر نسبتا طولانی می باشد.

انواع پروژکتور های فوق کم مصرف :

پروژکتور SMD

پروژکتور  COB

لامپ هالوژنی سوزنی 7w تکنوتل

لامپ های هالوژن  LED و لامپ های هالوژن  Smd جایگزین مناسبی برای انواع لامپهای تنگستن هالوژنی و انواع دیگر لامپ ها می باشند لامپ های هالوژنی SMD  و هالوژنی  LED و هالوژنی COB  دارای سه نوع پایه سوزنی GU ) ( , ALUD  G14 و  GU 10  از استاری می باشند که بسته به نوع کاربرد و پایه در نظر گرفته شده نوع لامپ انتخاب می گردد.

 

 

تلفن مدل TF-5079 تکنوتل

تلفن یکی از دستگاههای ارتباط راه دور است که برای انتقال صدا بکار می رود.

 تلفن در هنگام ورود خود به بازار فرستادن پیام و دریافت آن را بدون نیاز به جدول مانند الفبای مورس ممکن ساخت.

تلفن ارتباط میان مردم را از فرسنگ ها دور ممکن ساخته است .

تلگراف و تلفن ارتباط سریع و فوری از راه دور را میان نقاطی که می توانند سیم کشی بشوند ممکن ساخت .

تلفن اینترنتی نوعی تلفن است که از طریق اینترنت و با استفاده از فناوری صدا روی پروتکل اینترنت صورت می پذیرد و انتقال صوت از طیق بسته های آدرس پروتکل اینترنت IP و با استفاده از زیر ساختار اینترنت در واقع یک مجموعه از سخت افزار و نرم افزار است که ما را قادر می کند تا از اینترنت بعنوان واسط انتقالی برای تماس های تلفنی استفاده کنیم.

این روش به علت حذف مراکز تلفن راه دور از دایره تماس از نظر هزینه بسیار به صرفه است.