طوبی


مدیریت: آقای خاجی

طوبی

فروشگاه برق و الکتریک طوبی فروشنده کلیه لوازم و تجهیزات برق و الکتریک و نماینده رسمی و فروشنده کالا ی نور و روشنایی طوبی ارائه دهنده انواع لامپ های کم مصرف ،لامپ های  LEDال ای دی COB سی او بی پروژکتورهای کم مصرف طوبی آماده ارائه مشاوره در زمینه انواع پروژه های نورپردازی .

چراغ چمنی TL-909 طوبی

چراغ های چمنی با ظاهری زیبا و طراحی نور عالی برای فضای سبز و پارک ها و فضای بیرون خانه مورد استفاده قرار میگیرد. معمولا در چراغ های چمنی از یک سیستم خنک کننده استفاده میشود.

چراغ چمنی 9 وات

مشخصات فتی : 

توان مصرفی : 9 وات

خروجی نور : 900 لومن 

ارتفاع : (7 پایه)  + 9/5 سانتی متر 

قطر : 10 سانتی متر

زاویه نور : 120 درجه 

محیط : داخلی

پنل دورشیشه مربع مدل6 وات طوبی

پنل سقفی یکی دیگر از گزینه های مناسب برای نورپردازی و تزئین پنل های سقفی توکار وپنل های سقفی روکار میباشند که این پنل ها جایگزین مناسبی برای چراغ ها و لامپ ها ولوستر های پر مصرف بازار میباشد.

پنل های سقفی در انواع پنل سقفی LED و پنل سقفی SMD با توان ها و قطر ها و اندازه های مختلف در بازار موجود میباشند.

 جهت استفاده از پنل های سقفی روکار نیازی به قطر و اندازه نمیباشد ولی هنگام استفاده و خرید پنل های سقفی توکار حتما باید به قطر بیرونی و یا اندازه و ابعاد بیرونی و درونی پنل ها دقت شود. با استفاده از پنل های سقفی دیگر نیازی به استفاده از لوستر های پرمصرف و جاگیر نیست.

پنل های سقفی را میتوان در انواع آفتابی ، مهتابی و یخی تهیه نمود.

توان مصرفی : 6 وات

سایز برش :7/5 * 7/5 سانتی متر

سایز قاب بیرونی : 10 * 10 سانتی متر

زاویه نور : 180  درجه

محیط : داخلی

لامپFPL مدل 36 وات SMD طوبی

لامپهای fpl با جذابیت بالا و نور خوب در توان های مختلف جایگزین مناسبی برای لامپهای پر مصرف و انواع هالوژن و دیگر محصولات نورپردازی می باشد .لامپهای FPL در ابعاد و اندازه های مختلف با توان های مختلف در بازار موجود می باشد در حال حاضر لامپهای FPL  در انواع متفاوت Hو U در توان های مختلف می باشد .

از مزایای لامپ های  FPL :

  1. سازگاری با محیط زیست بدلیل مصرف کمتر فسفر
  2. 35% کارایی بیشتر ،مصرف کمتر انرژی عمر طولانی دارای  COLORمناسب  و حفظ لومن بهتر نسبت به فلورسنت معمولی
  3. شکل مناسب تر و آسان تر برای استفاده در مکان ها و مختلف های مختلف
  4. دارای رنگهای متنوع سفید یخی و آفتابی
  5. دارای دامنه رنگ مناسب
  6. امکان روشن شدن آنی
  7. قابلیت کار با بالاست القایی و الکترونیکی
  8. چراغ مهتابی 36 وات SMD مدل TL-136

لامپ سوزنی ( هالوژنی ) COB مدل7 وات طوبی

لامپ های هالوژن  LED و لامپ های هالوژن  Smd جایگزین مناسبی برای انواع لامپهای تنگستن هالوژنی و انواع دیگر لامپ ها می باشند لامپ های هالوژنی SMD  و هالوژنی  LED و هالوژنی COB  دارای سه نوع پایه سوزنی GU ) ( , ALUD  G14 و  GU 10  از استاری می باشند که بسته به نوع کاربرد و پایه در نظر گرفته شده نوع لامپ انتخاب می گردد.

لامپ سوزنی ( هالوژنی ) 7 وات COB مدل tl-2007 

سوکت mr-16- زاویه نور 60 درجه - محیط داخلی

لامپ استوانه ای SMD مدل40 وات 3540 طوبی

لامپ حبابی یا لامپ التهابی یک منبع نور و روشنایی است و یک حباب شیشه ای بسته از رسیدن اکسیژن به رشته جلوگیری می نماید لامپ های حبابی در اندازه و توان های مختلف در بازار موجود می باشند . در قدیم تنها لامپهای رشته ای با مصرف بالا خاصیت حبابی داشتند ولی با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی لامپ های حبابی در انواع COB , SMD , LEDدر بازار موجود می باشد این لامپها بنا به مصرف با در سرپیچ معمولی E27و سرپیچ شمعی E14 قابل تهیه می باشند توان مصرفی و مکان استفاده ومیزان نوردهی در این لامپها حائز اهمیت می باشند .

 

 

چراغ رو کار بیضی COB مدل 50 وات طوبی

TL-6150

یکی از وسایل پرمصرف نورو روشنایی چراغ می باشد چراغها معمولا بسیار قوی و با نوری نافذ می باشند چراغها در انواع مختلف و با کاربردهای مختلف در صنعت روشنایی امروز بکار گرفته می شوند و بر اساس نیاز به انواع چراغ خطی ،چراغ دفنی ،چراغ COB سی او بی چراغ پروژکتوری که دارای نوردهی بالاتر و قویتر می باشند چراغ های ریلی وچراغ های فروشگاهی و همچنین چراغهای دکوراتیو جهت نوردهی فضاهای داخلی چراغهای سیلندری با توانهای مختلف و چراغهای خیابانی جهت روشنایی معابر و خیابانها مورد استفاده قرار می گیرند .

.