راهنمای فروشندگان

کاربران مجموعه برق مارکت شامل دو گروه میباشند:

1. تولیدکنندگان ، واردکنندگان ، فروشندگان کالا و ارائه دهندگان خدمات.

2 . مصرف کنندگان.

تولیدکنندگان ، واردکنندگان و فروشندگان کالا و ارائه دهندگان خدمات میتوانند با ایجاد یک فروشگاه مجازی در بستر برق مارکت به معرفی کالا و خدمات خود بپردازند و کلیه محصولات تولیدی وارداتی و .... را به عموم معرفی نمایند و به رقابت سالم با سایر همکاران خود بپردازند. مصرف کنندگان با مراجعه به سایت برق مارکت می توانند علاوه بر جستجو ، مقایسه و ارتباط با فروشندگان اصلی کالاها و خدمات یا بصورت مستقیم از همان تولیدکننده و یا فروشنده خرید نمایند و یا با انتخاب مجموعه ای از کالاها با همان قیمت تولیدی و فروشگاهی از سایت برق مارکت خریدی موفق را تجربه نمایند. یکی از محاسن این روش خریدی میتواند دریافت مشاوره مستقیم از فروشنده کالا و خدمات باشد تا با اطلاعات کامل و آگاهی بهترین خرید انجام شود.

در این روش ، مراودات میتواند هم بین فروشندگان باهم آسان تر پذیرد و هم مصرف کنندگان کالا می توانند با اطمینان بیشتر و دریافت مشاوره بهترین انتخاب را داشته باشند و اطلاع رسانی کاملا واضح و کامل صورت می پذیرد.

خریدار می تواند در نحوه پرداخت و دریافت کالا و انتخاب آزادی عمل کامل داشته باشد.

با توجه به ارتباط تنگاتنگ کلیه افراد جامعه با شبکه های ارتباطی جهانی و در نظر گرفتن این موضوع که در حال حاضر موبایل،تبلت و کامپیوتر نقش چراغ جادوی هر خانواده و گروه را ایفا می نماید و گسترش دنیای مجازی و دسترسی آسان همه ی اقشار جامعه به آن در هر مکان و هر لحظه ، ما نیز برآن شدیم که در صنعت مادر و بزرگ برق با راه اندازی سایت برق مارکت کلیه دست اندرکاران این صنعت را وارد بازار تجارت و ارتباط مستقیم با خریداران و مصرف کنندگان نمائیم.با توجه به هزینه های بالای تبلیغات و منسوخ شدن روشهای تبلیغی قدیمی از جمله درج آگهی در مجلات و چاپ بروشور و... و دارا بودن مخاطب کم و یا تیراژ کم این نوع تبلیغات ، چندی است که در کشورهای پیشرفته تمامی تامین کنندگان کالای خود را در شبکه جهانی معرفی می نمایند . گسترش مخاطبان تلگرام و سایت های گوناگون خود گواهی بر این مطلب میباشد.هرچند تبلیغ در گروه های مختلف صنعتی و یا ایجاد کانال اختصاصی به دلیل فیلترینگ و وسعت تبلیغات گوناگون از هر شاخه ، تبلیغاتی از قبیل کانال های تلگرامی را نیز با مشکلاتی مواجه نموده است.در روش تبلیغی اینترنتی کافی است اطلاعات کامل محصولات خود را ارائه نمائید تا مشتریان واقعی رابیابید.شما میتوایند با داشتن غرفه و فروشگاه اختصاصی خود در مجموعه ای کامل کلیه محصولات و کالاهای خود را با نام ، شماره و آدرس خود همراه با لیست قیمت معرفی کنید و خریداران میتوانند با ارتباط مستقیم با شما یک خرید خوب را تجربه کنند.

برق مارکت بعنوان اولین و بزرگترین فروشگاه اینترنتی برق کشور افتخار این را دارد تا علاوه بر معرفی کالاهای متنوع برقی ، به معرفی تولیدکنندگان و فروشندگان و دست اندرکاران این صنعت در اقصی نقاط ایران بپردازد..شما میتوانید با ساختن فروشگاه مجازی خود در برق مارکت و معرفی کالاهای فروشگاهی خود با حداقل هزینه ی تبلیغی بصورت مستقیم با کلیه خریداران در ارتباط بوده و کالا و خدمات خود را با رقابتی سالم معرفی نمائید و بفروش برسانید.

کلیه دست اندرکاران صنعت برق اعم از شرکت ها،فروشگاه ها،تولیدکنندگان و واردکنندگان بعد از ایجاد غرفه و فروشگاه مجازی با نام ، آدرس ، شماره تلفن خود در گروههای دسته بندی شده قرار میگیرند و مراجعه کنندگان پس از بازدید از غرفه و فروشگاه مجازی هر گروه و یا با جستجوی کالا و خدمات میتوانند کالای موردنظر را از دو طریق تهیه نمایند.

1. ارتباط مستقیم با فروشنده : ثبت سفارش و پرنمودن فرم درخواست که برای مشتری از طریق SMS و یا ایمیل فرستاده میشود که در این صورت فروشنده کلیه محصولات را پس از ثبت و ارتباط با خریدار عرضه و ارسال می نماید.

2. انتخاب محصولات و کالاها از فروشگاه یا فروشگاه های مختلف که تحت یک فاکتور برای مشتری ارسال شده و بعد از خرید و پرداخت با توجه به موجودی کالا اجناس موردنظر پس از 24 الی 48 ساعت در تهران و 72 ساعت برای شهرستان ارسال میگردد.که در این صورت ارسال و تضمین بازگشت از خرید برق مارکت به ضمانت ها و خدمات دیگر کالا اضافه میگردد.برق مارکت در هر مرحله خرید شما آماده مشاوره و پاسخگویی آنلاین میباشد.مصرف کنندگان کالا و خدمات برقی با مراجعه به سایت برق مارکت علاوه بر مقایسه کالاها و خدمات در انتخاب عرضه کننده و کالا ، نحوه پرداخت و ارسال آزادی عمل را خواهند داشت.

مصرف کنندگان برای خرید هر کالا کافی است کالای موردنظر و یا برند مورد نظر خود را جستجو نمایند تا آن چه نیاز دارند به همراه نام فروشنده ، شماره تلفن و آدرس دقیق آن برای ایشان نمایش داده شود.علاوه بر جستجوی کالای مورد نظر از دیگر محصولات موجود در هر فروشگاه نیز مطلع گردند و یا فایل pdf و کاتالوگ محصولات را دریافت نموده و از روش مشاوره مستقیم و مقایسه استفاده کنند ، و یا در صورت درخواست استعلام قیمت ، کالای مورد نیاز خود را در بخش سفارشات وارد کرده و سفارش مورد نظر را برای بخش برق مارکت ارسال نمایند تا در اسرع وقت فروشگاه ها و شرکت های معتبر فعال در این زمینه به آنها معرفی گردد.

برق مارکت از کلیه فعالان و صاحب نظران صنعت برق ، شرکت ها ، فروشگاه ها و ارائه دهندگان خدمات تقاضا می نماید تا علاوه بر استفاده از عکس های با کیفیت و تکمیل توضیحات هر محصول و درج خدمات پس از فروش و گارانتی کالاها در قیمت دهی نیز دقت لازم را به عمل آورند تا خریدار بتواند هنگام خرید علاوه بر مقایسه کالاها و بررسی آنها تصمیم نهایی خود را بگیرد.

کلیه تولیدکنندگان و فروشندگان کالاها و خدمات برقی و تاسیساتی می توانند با هزینه ای اندک صاحب فروشگاه مجازی و دامنه اختصاصی در barghmarket.com شوند.شما میتوانید جهت تکمیل فروشگاه خود با بخش مشاوره برق مارکت تماس گرفته و از خدمات مشاوره استفاده نمائید.

دیگر فروشگاه و شرکت شما حتی در سفر و روزهای تعطیل هم ، باز خواهد بود و خدمات خود را ارائه می نماید و تعطیلی معنایی نخواهد داشت.شما میتوانید 24 ساعته پاسخگوی نیاز مشتری باشید در هر مکان ودر هر زمان.

 

Powered By AfrangArt.com . TISS CMS 2.5