قوانین سایت

 

 
برق مارکت اولین و برترین بانک اطلاعاتی و فروشگاه اینترنتی خرید آنلاین صنعت برق کشور این افتخار را دارد تا کالاهای متنوع برقی و برترین برندها را به مصرف کنندگان و دست اندرکاران این صنعت در اقصی نقاط ایران معرفی نماید تا کاربران محترم بتوانند علاوه بر معرفی کالا و خدمات خود یک خرید اینترنتی و یک انتخاب آگاهانه داشته باشند.
 
انتخاب بهترین کالا و ارتباط مستقیم فروشنده و مصرف کننده از اولویت های برق مارکت میباشد.
 
•    شرایط معرفی فروشگاه 
•    قوانین عمومی:
کلیه اصول و رویه های مربوط به برق مارکت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی و قانون تجارت است و کاربران موظف اند به رعایت قوانین مرتبط با کاربر. 
استفاده شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
کلیه تغییرات در همین صفحه منتشر و به اطلاع همگان میرسد.
 
•    تعریف کاربر:
مشتری به شخصی گفته میشود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده وارد صفحه خود یا صفحات دیگر سایت شده و سفارش و خدمات خود را دریافت می نماید.
مشتری یا کاربر به کلیه افرادی گفته میشود که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه ای به خرید کالا و خدمات اقدام مینمایند.(طبق قانون تجارت)
 
•    تعریف فروشنده و فروشگاه
فروشنده به شخصی اطلاق میشود که از طریق ثبت اطلاعات خود در فروشگاه و معرفی کالا و خدمات بصورت شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به معرفی و عرضه کالا و خدمات خود در برق مارکت نموده است.
 
     برق مارکت به عنوان بزرگترین بانک اطلاعاتی و فروشگاه اینترنتی صنعت برق کشور این امکان را به کلیه شرکت ها و فروشگاه ها میدهد تا علاوه بر ساخت فروشگاه اینترنتی خود کلیه کالا ها و برندهای تولیدی و وارداتی مربوط به این صنعت را در فروشگاه اینترنتی خود به کاربران و مصرف کنندگان معرفی نمایند و با درج اطلاعات تماس و آدرس و مشخصات خود با کلیه مشتریان ارتباط مستقیم برقرار نمایند. برق مارکت صرفا به معرفی این فروشگاه ها ،کالا و خدمات می پردازد و هیچگونه تعهدی راجع به نوع کالا ، اصالت کالا ، قیمت کالا و یا مشخصات فنی ذکر شده کالا بر عهده ندارد و مسئولیت کلیه اظهارات فوق برعهده فروشگاه و فروشنده میباشد و برق مارکت صرفا تبلیغات فروشگاه مرتبط را برعهده دارد.در صورت خرید کاربران از فروشگاه های ذکر شده و انتخاب کالا توسط کاربر کلیه مسئولیت انتخاب برعهده کاربر میباشد و برق مارکت این امکان را فراهم نموده تا کاربر علاوه بر مقایسه بهترین انتخاب و بهترین خرید را انجام دهد.
 
•    شرایط حمل و نقل و پرداخت:
مسئولیت ارسال بار و سلامت بار درصورت خرید مستقیم کاربر از فروشنده به عهده فروشگاه میباشد و برق مارکت هیچگونه مسئولیتی را در قبال خریدار برعهده ندارد و در زمانی که خرید از طریق سبد خرید برق مارکت صورت پذیرد و مبلغ خرید به حساب برق مارکت واریز گردد مسئولیت ارسال و حمل بار ، سلامت بار به عهده فروشگاه اینترنتی برق مارکت میباشد.
 
•    شرایط درج اطلاعات :
کلیه کالاهای درج شده در فروشگاه ها و قیمت های ذکر شده طبق اظهارات فروشنده میباشد و برق مارکت تعهدی برای موجود و یا ناموجود بودن کالا ، تضمین قیمت و اصالت آن ندارد.
درج عنوان نمایندگی و یا عناوینی از این دست جزو اظهارات فروشنده بوده و برق مارکت تعهدی برای صحت درج هیچ یک از این عناوین را ندارد.
بخش درباره ما و معرفی فروشگاه اعم از آدرس و غیره بصورت کامل توسط فروشنده و مسئول فروشگاه از طریق پنل در نظر گرفته شده صورت میپذیرد و برق مارکت هیچگونه مسئولیتی در قبال مندرجات آن برعهده ندارد.
 
 
•    شرایط قیمت گذاری و پرداخت:
فروشندگان میتوانند بر اساس صلاحدید خود کالا و یا خدماتی را به پائین ترین قیمت و یا با قیمت بالاتر بفروشند و خریدار اختیار کامل در انتخاب خود دارد.برق مارکت هیچگونه مسئولیتی نسبت به درج قیمت ها در سایت برعهده ندارد و این موضوع کاملا رقابتی میباشد.
درصورت خرید مستقیم از فروشگاه ها برق مارکت هیچگونه تعهد پرداخت و یا دریافت نسبت به فروشنده کالا و یا خریدار کالا برعهده ندارد.
مسئولیت کلیه اطلاعات درج شد و اظهارات درج شده در صفحه فروشگاه ها به عهده فروشنده میباشد و برق مارکت مسئولیتی در قبال هیچ یک از آنها برعهده ندارد.
درصورت عدم رعایت قوانین و شئونات اسلامی برق مارکت می تواند فروشگاه مربوطه را بلاک نماید و فروشنده ملزم به جبران خسارت وارده به برق مارکت می باشد.
برق مارکت می بایست در حفظ اسرار و اطلاعات مشتریان رعایت قوانین لازم را بعمل آورد.
 

Powered By AfrangArt.com . TISS CMS 2.5